Przerwa w dostawie prądu

W dniu 25 września (środa) 2019 r. w godzinach 8:00-13:00 będą prowadzone prace serwisowe poprzez firmę TAURON na instalacji elektrycznej, a tym samym nastąpi przerwa w dostawie prądu na całej ul. Ogrodowej w Niegoszowicach.

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

W dniu 29 września 2019 r. (niedziela) 8:00-18:00 odbędą się wybory na Sołtysów i członków Rady Sołeckiej. Wybory dobędą się na Świetlicy Wiejskiej w Niegoszowicach przy ul. Rostworowskich 23.

Wybory na Sołtysa odbędą się tylko w tych miejscowościach w których zgłoszono więcej niż jednego kandydata. Natomiast wybory do Rad Sołeckich obędą się w tych miejscowościach w których zgłoszono więcej kandydatów, niż mandatów jest do obsadzenia. Komisja wyborcza W miejscowości Niegoszowice zgłoszono:

Sołtys:

  1. Machlowski Edward

Członkowie Rady Sołeckiej:

  1. Kępa Aleksandra
  2. Zimny Małgorzata
  3. Moląg Justyna
  4. Kurdziel Anna
  5. Kluska-Karolczak Grzegorz
  6. Moń Marcin
  7. Sarnek Artur

Naprawione dziury

W związku z modernizacją linii kolejowej powstało sporo dziur w nawierzchni drogowej które były mocno uciążliwe dla mieszkańców Niegoszowic. Najbardziej ucierpiały jezdnie na ul Ogrodowej, Spacerowej i Słonecznej. Nawierzchnie te zostały naprawione. Częściowo wykonano łatanie dziur a w miejscach najbardziej zniszczonych zostały wykonane całe pasy nawierzchni asfaltowej.