We wtorek 12 czerwca NIE będą odbierane odpady wielkogabarytowe!.

W najbliższy wtorek czyli 12 czerwca NIE będą odbierane odpady wielkogabarytowe!. Proszę nie wystawiać odpadów przed ogrodzenie bo nie zostaną odebrane.

W związku z unieważnieniem pierwszych postępowań przetargowych dotyczących odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (czego przyczyną były wysokie ceny ofertowe Wykonawców) oraz dodatkowo w związku z wniesieniem w drugim postępowaniu przetargowym odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie zmianie uległy terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych.

Nowy termin odbioru śmieci które się nie mieszczą w klasycznych kubłach czyli wielkie gabaryty będą odbierane 30 lipca 2018 r.

2 odpowiedzi na “We wtorek 12 czerwca NIE będą odbierane odpady wielkogabarytowe!.”

  1. Przykre jest to że informacja o takiej zmianie pojawiła się dosłownie kilka godzin przed wyznaczonym terminem.

  2. To prawda ale nie mam wpływu na to jak Gmina publikuje takie informacje. Jako administrator strony otrzymałem informację od mieszkańca który prawdopodobnie przez przypadek trafił na informację o kolejnej zmianie terminu (info. nie było umieszczone na głównej stronie serwisu gminnego). Po interwencji mieszkańców śmieciarka przyjechała i odebrała śmieci które pojawiły się przy ogrodzeniach. Oczywiście termin 30 lipca na odbiór odpadów wielkogabarytowych jest póki co aktualny. Jeśli są jakieś nie aktualne wpisy bądź brakuje wpisu o istotnej informacji proszę pisać na adres administratora strony podany w kontakcie.

Możliwość komentowania została wyłączona.